Navigation


Najnovšie fotkyAktuality

S 


Horský kros Gerlach 29.8.2015

V závere prázdnin sme sa zúčastnili horského behu z dedinky Gerlachov. V dusnom počasí sa darilo Veronike Machyniakovej, ktorá vybehla na Sliezsky dom 2. v juniorkách. U dorastencov sa radoval Viktor Slezák z 3. miesta, v dorastenkách obsadila Júlia Machyniaková 3. miesto, Tatiana Krnáčová bola 4. a Martina Wágnerová dobehla 5. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu! 

Beh na Chatu na Zelenom Plese 20.6.2015

Absolvovali sme veľmi pekný vysokotatranský beh na Chatu na Zelenom plese. Počasie nám opäť vyšlo a nezmokli sme. Najlepšie sa umiestnila Júlia Machyniaková, ktorá zvíťazila v kategórii dorasteniek. Veronika Machyniaková bola druhá v juniorkách, Tatiana Krnáčová obsadila krumpľové 4.miesto. V dorastencoch vybehol Viktor Slezák 5., Jakub Kolečár 10. a Erik Troliga 11 (v iných klubových farbách sa umiestnil Pavol Štrba v tejto kateg. na 4.mieste). Nestratili sa ani naši juniori, ktorí v kategórii Muži A a silnej konkurencii 114 súťažiacich obsadili: Filip Kramla - 17. a Radoslav Kubaliak 24. miesto. 

Ďakujeme organizátorom (a predovšetkým Dr. Malákovi) za výborné podmienky a všetkým tento pretek odporúčame absolvovať! 
Tréneri Mojžiš a Šulej

Výbeh na Čertovicu 23.5.2015

KB Valaská-Osrblie na pretekoch v behu na Čertovicu

Dňa 25.5.2015 sme sa zúčastnili pretekov v behu do vrchu na Čertovicu. Aj napriek nepriaznivej predpovedi bolo počasie dobré a naši pretekári podali kvalitné výkony. Filip Kramla v kategórii Muži A obsadil 3. miesto, Radoslav Kubaliak dobehol 10. Adam Krbila v kategórii Juniori skončil na 3. mieste, Jakub Kolečár dobojoval 16. (kategória dorastenci nebila vytvorená). Veronika a Júlia Mychyniakové boli najlepšie v Juniorkách. Po fajnom vý-behu, výkluse a chutnom guľáši sme sa šťastlivo vrátli domov. Viac foto čoskoro v galérii. 

Novinky


Partneri

Slovenský zväz biatlonu

Obec Valaská

Hotel Partizán

Kontakt

KB Valaská-Osrblie
Vŕšok 234
97645 Osrblie
 0905440331
 info@biatlonvo.sk

Prepojenia

Počasie

-->-->-->-->--> -->